لپ تاپ جدید و ۱۲.۵ اینچی وایو SX12، با پورت‌ های متنوع معرفی شد؛

لپ تاپ جدید و ۱۲.۵ اینچی وایو SX12، با پورت‌ های متنوع معرفی شد؛

لپ تاپ جدید و ۱۲.۵ اینچی وایو SX12 با ابعادی کوچکتر از یک برگه‌ی A4 معرفی شده و با نمایشگر کوچک و تعداد پورت‌ های ورودی و خروجی بیشتری نسبت به بسیاری از دستگاه‌های قدرتمند بازار نظر ها را به خود جلب کرده است.

از ویژگی های این دستگاه می توان به تنوع پورت‌ های ورودی و خروجی اشاره کرد که تقریبا هر نوع پورتی را پشتیبانی خواهد کرد. وایو SX12‌ مجهز به سه پورت USB-A، یک پورت USB-C جهت شارژ کردن، پورت HDMI، اسلات SD، پورت هدفون و میکروفن، پورت اترنت و حتی VGA می باشد. همان‌طور که در تصویر فوق مشخص است، کلید های کیبورد تا لبه‌ی لپ‌تاپ تعبیه شده اند و لپ‌تاپ جدید از حاشیه‌های باریکی بهره می‌برد. این لپتاپ، از پردازنده‌های چهار هسته‌ای نسل هشتم  Core i5 یا i7 اینتل برخوردار است و دارای ماژول اختیاری LTE که البته وزنی معادل ۸۹۷ گرم در انتظار کاربر قرار خواهد گرفت.

پیشبینی می شود که لپتاپ جدید وایو، هفته‌ ی آینده در بازار ژاپن با قیمتی ۱۱۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلاری (بنابر ظرفیت حافظه‌ی داخلی، رنگ و پردازنده‌) در اختیار کاربران قرار می گیرد. البته فراموش نشود که هنوز صحبتی در رابطه با عرضه‌ی این دستگاه در بازار های جهانی به میان نیامده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X