قصد خرید کالای دست دوم را دارید؟

شما می توانید ،کالاهای دست دومی که به تایید کارشناسان فنی آی دیجی رسیده اند را با ضمانت 101 روز بازگشت وجه خریداری کنید.

قصد فروش کالای دست دوم خود را دارید؟

با تکمیل فرم مربوطه در سریع ترین زمان ممکن کالای دیجیتال خود را به ما بفروشید.

مزایای فروش به ما

دریافت بن خرید
پرداخت سریع
قیمت منصفانه

چگونه میتوانیم برای خرید کالای دست دوم به آی دیجی اعتماد کنیم؟

از دیر باز خرید کالای دست دوم، خریداران را با مشکلات، دغدغه ها و وسواس های فراوان همراه کرده است. آی دیجی با خدمت نوین خود در این راستا توانسته است تا حدی این مشکل را برای شما کاربران گران قدر برطرف سازد . بدین صورت که تمام کالا هایی که به عنوان استوک یا دست دوم توسط آی دیجی بر روی سایت و یا به صورت حضوری عرضه می شوند از نظر نرم افزار و سخت افزار توسط کارشناسان فنی واحد مربوطه آی دیجی بررسی شده و دارای تاییدیه سلامت کالا می باشند و همچنین جهت اطمینان خاطر مشتریان در فرایند خرید، ضمانت بازگشت وجه تا 101 روز برای تمام کالاهای دست دوم در نظر گرفته شده است . لذا خریداران محترم میتوانند کالای خریداری شده را بدون هیج گونه قید و شرطی به آی دیجی طی زمان مقرر شده بازگردانند .

مزایای خرید از ما

ضمانت اصالت و سلامت
تضمین بهترین قیمت
101 روز تضمین بازگشت وجه
18 ماه گارانتی تعویض کالا
ارسال رایگان
تحویل سریع

فرم مشخصات کالا

تماس با ما

با تکمیل فرم مربوطه در سریع ترین زمان ممکن کالای دیجیتال خود را به ما بفروشید.
شما می توانید برای کالای دست دوم با تکمیل نمودن فرم مشخصات کالا، جهت فروش به صورت نقد یا معاوضه با دیگر کالاها از طریق ارسال تصاویر دستگاه خود و یا مراجعه حضوری به دفتر مرکزی آی دیجی اقدام فرمایید.
در مرحله اول شما می بایست حداقل 6 تصویر از زوایای مختلف کالا ی دیجیتال (روبه رو،پشت و کنار) را در قسمت عکس محصول آپلود نموده و تمامی ایرادات وارده به محصول از جمله: زدگی، خط وخش وغیره را در قسمت توضیحات ذکر کنید.
در مرحله دوم با مراجعه حضوری و یا ارسال کالا، کالای دیجیتال شما توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی آی دیجی، قیمت گذاری می شود و سپس، کالا به مدت 24 ساعت جهت تست و بررسی سلامت کالای دیجیتال از نظر نرم افزاری و سخت افزاری نزد کارشناسان فنی فروشگاه باقی می ماند و در آخر صحت اطلاعات پر شده در فرم مربوطه تایید میگردد.
خواهشمند است قبل از ارسال اطلاعات در قسمت کالای دست دوم به نکات زیر توجه فرمایید:
شرط اصلی پذیرفتن کالای دیجیتال جهت خرید از فروشنده محترم به عنوان کالای دست دوم، باز نشده بودن کالا و تعمیری نبودن آن می باشد.

X