خدمات آی دیجی

 

بازار امن اقساط ایران

ورود به فروشگاه

ضمانت اصل بودن کالا:

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آی دیجی دارای تاییدیه، ضمانت اصالت و سلامت کالا می باشند و به صورت رسمی جهت رضایت و اطمینان خاطر بروی فاکتور دریافتی توسط مشتری ذکر می گردد به همین دلیل است که تمامی کالا های موجود در فروشگاه اینترنتی آی دیجی دارای صد و یک روزضمانت برگرداندن کالا، عودت وجه و دارای 18ماه گارانتی تعویض کالا در صورت بوجود آمدن هر مشکلی به جز شکستگی، ضرب دیده گی، آب خوردگی و رطوبت زدگی می باشند.
این فروشگاه با تاکید و استناد به تضمین اصل بودن کالا، در هر شرایطی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا در صورت عدم رضایت و تمایل از کالای دیجیتال خود با آسودگی خاطر اقدامات لازم را طی زمان مشخص شده در فاکتور انجام دهند.

ارسال به سراسر کشور:

فروشگاه اینترنتی آی دیجی دارای ناوگان حمل و نقل بوده و سعی دارد تمامی کالاها را در سریع ترین زمان ممکن در راستای تأمین نیاز مشتریان، رضایت و آسودگی خاطر به دست مشتریان نیز برساند.
آی دیجی به جهت سهولت دریافت کالا با مشخص کردن بعضی مناطق تحت پوشش خویش بر روی نقشه در صورت ثبت نهایی سفارش تا زمان مشخص شده (30 روز کاری) در صورت موجود بودن کالا، به دست مشتریان نیز می رساند.
تمامی کالاها پس ازثبت نهایی سفارش خرید توسط مشتریان، پس از پردازش کالا (30 روز کاری) از طریق ناوگان حمل و نقل فروشگاه و یا پست جمهوری اسلامی ایران به انتخاب مشتری به سراسر کشور ارسال و تحویل می گردد.

تضمین بهترین قیمت:

آی دیجی بهترین قیمت را تضمین می کند؛و با ارائه ی خدماتی همچون صد و یک روز ضمانت عودت کالا و عودت وجه و 18 ماه گارانتی تعویض کالا این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که اگر کالای خریداری شده توسط مشتری به همراه خدمات ارائه شده برای محصول را با قیمتی پایین تر و مناسب تر در دیگر فروشگاه های معتبر یافتند، با ارائه فاکتور رسمی، کالا را عودت و وجه فاکتور را دریافت نمایند.
این فروشگاه با توجه به رقابتی بودن قیمت ها در این کسب و کار و اهمیت حقوق مشتریان نزد خود با توجه به ضمانتی که در برابر هر کالایی در نظر گرفته است بهترین قیمت را به مشتریان خود پیشنهاد و تضمین میکند.

تحویل اکسپرس و سریع :

فروشگاه اینترنتی آی دیجی دارای ناوگان حمل و نقل بوده و سعی دارد تمامی کالاها را در سریع ترین زمان ممکن و با رضایت خاطر به دست مشتریان نیز برساند همچنین امکان تحویل سفارش در همه ی روزهای هفته نیز برای کاربران وجود دارد.
تحویل کالا ها از طریق دو روش ناوگان حمل و نقل فروشگاه و یا پست جمهوری اسلامی ایران به دست مشتریان نیز می رسد؛
سفارش مشتریانی که از طریق پست پیشتاز بدستشان میرسد که طبق زمان بندی اداره ی پست صورت می گیرد.
لازم به ذکر است که پست پیشتاز یکی از سریعترین سرویس های پستی در ایران است و همهٔ عملیات پستی آن از لحظه قبول مرسولات تا توزیع آنها در داخل کشور، در کوتاهترین زمان ممکن انجام میگیرد. در حال حاضر، مرسولات قبول شده در تهران به مقصد مراکز استانها و بیش از ۱۰۰ شهر دیگر ظرف مدت ۲۴ ساعت به گیرندگان تحویل داده میشود. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درونشهری به گیرنده ۲۴ ساعت و برای شهرستانها ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. این زمان در خارج از کشور بیشتر میباشد. البته مدتهای ذکر شده در روزهای کاری میباشد و در روزهای تعطیل سرویس دهی انجام نمیگیرد.

لازم به ذکر است تمامی سفارشات حداکثر در 30 روز کاری بایستی توسط واحد تامین پردازش و سپس طق زمان بندی ذکر شده در بالا ارسال خواهند شد.

X