دستبند هوشمند سامسونگ Galaxy Fit e رسما با قیمت ۴۰ یورو معرفی شد؛

دستبند هوشمند سامسونگ Galaxy Fit e رسما با قیمت ۴۰ یورو معرفی شد؛

سامسونگ دستبند هوشمند Galaxy Fit e را که درواقع مدل ارزان تر Galaxy Fit است، رسما معرفی کرد و اعلام شد که با قیمتی معادل ۴۰ یورو به بازار عرصه خواهد شد که این دراقع یعنی ۶۰ یورو کمتر از قیمت  Galaxy Fit! که البته دلیل این کاهش قیمت، حذف برخی ویژگی ها مثل صفحه نمایش رنگی است.

دستبند هوشمند Galaxy Fit e توسط بلوتوث بهمحصولات مختلف متصل خواهد شد و فراموش نکنیم که از یک سنسور ضربان قلب هم برخوردار است. همچنین، این دستبند به صورت بی سیم شارژ می شود و در برابر آب نیز مقاوم است (تا عمق ۵۰ متری به مدت ۱۰ دقیقه).

در بخش باتری نیز این دستبند با حالت شارژ کامل قادر است تا ۷ روز کاربری را در اختیار استفاده کننده ها قرار دهد. حتی گفته شده که این مدت برای استفاده ی روزمره کاربران تا ۱۳ روز هم می رسد. دستبند هوشمند Galaxy Fit e دارای صفحه نمایش ۰٫۷۴ اینچی OLED تک رنگاست و می تواند به نمایش زمان، تاریخ و برخی اعلان‎ های دریافتی از گوشی و … بپردازد.

همانطور که پیش بینی می شد، Galaxy Fit e حالت های مختلف کاربر در هنگام راه رفتن، دویدن یا خواب را تشخیص خواهد داد و جزئیات فیزیکی بدن در این حالات را تحلیل می کند و در آخر به کمک اپ سلامتی مخصوص، گزارشات لازم را به سمع  و نظر کاربر می رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X