مایکروسافت احتمالا تبلت سرفیس ۲۰۱۹ را با پردازنده کوالکام عرضه کند؛

مایکروسافت احتمالا تبلت سرفیس ۲۰۱۹ را با پردازنده کوالکام عرضه کند؛

از آنجایی که همگان میدانند، آخرین مدل این محصول مایکروسافت، یعنی سرفیس پرو ۶، از پردازنده ی اینتل Core i5 یا Core i7 بهره میبرد. با این وجود، براساس گزارش اخیر وبسایت Thurrott، کمپانی ردموندی نمونه‌ هایی از تبلت‌ های سرفیس پرو با پردازنده های کوالکام به تولید رسانده است؛ همچنین، بنابر گزارشاتی دیگر توسط همین وبسایت، کمپانی مایکروسافت تصمیم دارد مدل‌ های اقتصادی ‌تر سرفیس پرو و نسل جدید سرفیس گو را به مجهز به چیپست کوالکام کند.

دستگاه Surface Pro 6 نیر دارای قابلیت سرفیس کانکت انحصاری مایکروسافت است؛ ولی برای محصول سرفیس گو، پورت USB-C در نظر گرفته شده است و بنابر پتنت جدید Microsoft، ظاهرا از این به بعد، از این سیستم برای همه ی تبلت‌ های سری Surface Pro برگزیده می شود.

در آخر شایان ذکر است که، وبسایت Thurrott ادعا دارد تبلت‌ های Surface Pro نسل بعدی، بجز این قابلیت، در رنگ‌ های متنوع تری نیز روانه ی بازار خواهند شد و مایکروسافت از پردازنده ی اسنپدراگون برای آنها استفاده خواهد کرد. با این وجود هنوز باید تا سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ میلادی در انتظار بنشینیم؛ زیرا به گفته ی کارشناسان، معرفی یا عرضه این محصول در این تاریخ انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X