لیست قیمت ها

کاربران عزیزو گرامی شما می توانید با مشاهده و انتخاب یکی از لیست قیمت های مشخص شده، قیمت کالاهای دیجیتال اعم از لیست قیمت لپ تاپ، موبایل، تبلت و کنسول بازی را در وب سایت آی دیجی به صورت کامل ملاحظه کنید و از به روز ترین قیمت کالا های موجود با خبر شوید.
با کلیک بر روی یکی از چهار قسمت زیر که به صورت مستطیل های مجزا از هم با عنوان لیست قیمت موبایل، لیست قیمت لپ تاپ، لیست قیمت دوربین و لیست قیمت تبلت در صفحه ی پیش رو مشخص شده است؛ وارد بخش لیست قیمت محصولات شوید.

ویژگی های قابل مشاهده در هر بخش از صفحه لیست قیمت
لیست قیمت تبلت: ابتدا می توانید با انتخاب برند مورد نظر خود نام محصول، رزولوشن عکس، مقدار RAM، حافظه داخلی، اندازه، سیستم عامل و قیمت کالای دیجیتال را مشاهده کنید.
لیست قیمت موبایل: ابتدا می توانید با انتخاب برند مورد نظر خود نام محصول و ویژگی هایی همچون رزولوشن عکس، مقدار RAM، حافظه ی داخلی، اندازه، تعداد سیم کارت، سیستم عامل و قیمت را مشاهده کنید.
لیست قیمت لپ تاپ: ابتدا می توانید با انتخاب برند مورد نظر خود نام محصول، سری پردازنده، ظرفیت حافظه RAM، ظرفیت حافظه داخلی، مدل پردازنده گرافیکی، اندازه صفحه نمایش و قیمت محصول را مشاهده کنید.
لیست قیمت کنسول بازی: ابتدا می توانید با انتخاب برند مورد نظر خود نام محصول، نوع درایو بازی، حافظه RAM، پردازشگر و قیمت را مشاهده کنید.

همچنین می توانید با مقایسه ی قیمت محصولات و مشاهده ادامه ی لیست قیمت با کلیک بر روی دکمه سبز پایین صفحه، به صفحه بعد منتقل شوید و ادامه لیست را مشاهده کنید.
لیست قیمت هر محصول به صورت یک جا قیمت تمام محصولات آن دسته را در اختیار کاربران قرار می دهد؛ اما اگر شما بخواهید می توانید با جست جوی نام کالای مورد نظر خود در قسمت جستجو (search) دستگاه دیجیتال مورد نظر خود را در آن بین پیدا کنید.
همچنان شما می توانید با انتخاب هریک از محصولات و کلیک بر روی آن به صفحه اصلی و تک محصول در وب سایت آی دیجی وارد شده و توضیحات، ویژگی ها و مشخصات کامل محصول مورد نظر خود اعم از رنگ، گارانتی و … را به صورت موردی بررسی کرده و از قسمت نظرات، نکات مثبت و منفی ذکر شده برای دستگاه دیجیتال را مطالعه فرمایید و همچنین از میزان رضایت مندی از محصول منتخب کاربران و مصرف کنندگان قبلی با خبر شوید، در همان صفحه می توانید محصولات پیشنهادی و مرتبط در دسته بندی مشابه را پایین صفحه مشاهده کنید و محصولات را با یک دیگر بسنجید و اگر مورد تایید بود آن را به سبد کالای خود اضافه کنید.

X