12 ماه

 

بیمه پرداخت خسارت!

ورود به فروشگاه

با بیمه سامان حامی دیگه خیالت راحت:

فروشگاه اینترنتی آی دیجی همواره در تلاش بوده است تا بتواند راحت ترین و ساده ترین مسیر، جهت دست یابی به آرامش و رضایت خاطر مشتریان را پیش روی کاربران محترم قرار دهد.
با بیمه سامان حامی کامل ترین پوشش های بیمه ای جهت حفاظت از سرمایه، بهترین خدمات فنی و بیشترین صرفه جویی در هزینه های کاربران ممکن می شود.
همواره راه رسیدن به آرامش با در نظر گرفتن و پیش بینی و کاهش ریسک خطرات پیش روی کاربران امکان پذیر می باشد.
در همین راستا آی دیجی شرایط را برای دست یابی مشتریان به بیمه نامه ی معتبر برای کالا های دیجیتال به ساده ترین شکل ممکن فراهم نموده است، تا با تحت پوشش قرار دادن شرایط پرخطر، ریسک اتفاقات احتمالی را کاهش دهد . آی دیجی به همراه بیمه سامان حامی این اطمینان را فراهم می آورد که دستگاه شما با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین قطعات یدکی تعمیر و به شما تحویل می دهد.
خطرات تحت پوشش در گواهی بیمه نامه سامان حامی به شرح ذیل می باشد که به صورت جداگانه توضیح داده شده است.
ضربه و شکست ، آب خوردگی و نفود مایعات، نوسان ولتاژ برق، سرقت، آتش سوزی و بلایای طبیعی تمامی موارد تحت پوشش ذکر شده در بالا به صورت جداگانه توضیح خواهد شد.
ضربه فیزیکی و شکست:
با تهیه گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از ضربه فیزیکی و شکسته شدن دستگاه باشد تحت پوشش بیمه سامان قرار می گیرد.

آب خوردگی و نفوذ مایعات
گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات به دستگاه باشد را جبران می کند.
نوسانات ولتاژ برق
گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما به دلیل نوسانات ولتاژ برق باشد را تحت پوشش قرار می دهد.
سرقت
گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده ناشی از سرقت موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما را جبران می کند.
بلایای طبیعی
گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از بلایای طبیعی ( سیل، طوفان، زلزله و … ) باشد را جبران می کند.
آتش سوزی
گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از آتش سوزی باشد را جبران می کند.

X