دوربین هواوی P30 پرو چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟

دوربین هواوی P30 پرو چه امکاناتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟

دوربین گوشی هواوی P30 پرو بجز کیفیت بالای خود، امکانات بسیار زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

عکاسی با کمترین نور موجود :

دوربین ۴۰ مگاپیکسلی این گوشی به لطف حسگر و گشودگی دهانه لنزی که داراست، قادر می باشد تا ۴۰ درصد نور بیشتری جذب خود کند و در نتیجه ی آن عکس‌ها و ویدئو ها با جزئیات‌ و شفافیت بیشتری ثبت خواهند شد. به لطف حسگر SuperSpectrum و تکنولوژی لرزش‌گیر Huawei AIS+OIS، دیگر احتیاجی نیست تا کاربران برای عکاسی و فیلم‌برداری در محیط‌ های با نور کم، نگران لرزش دوربین و در نتیجه ی آن کاهش کیفیت عکس‌ و فیلم باشند.

قابلیت زوم بی‌نظیر :

این گوشی از یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با لنز تله‌ فوتو برخوردار است و مهندسان هواوی با طراحی ای خلاقانه، مدل پریسکوپی را مورد استفاده قرار داده اند. با این طراحی فوق العاده، عکاسانی که به زوم علاقه ویژه ای دارند، قادر هستند از زوم اپتیکال ۵x آن نهایت استفاده را ببرند. این دوربین می‌تواند زوم هیبریدی ۱۰x و زوم دیجیتال ۵۰x را نیز در دسترس کاربران قرار دهد تا  اتفاقی جدید در دنیای عکاسی با گوشی های هوشمند رخ دهد. ضمنا برای آنکه لرزش دوربین در زوم‌های بالا نیز به حداقل برسد، هواوی از لرزشگیر Optical خود استفاده کرده که با استفاده از آن، کاربر قادر است حتی بدون استفاده از پایه، عکس و فیلم ها را ثبت کند.

فیلمبرداری با دو دوربین :

یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده ی این گوشی، قابلیت Dual-View Video هواوی می باشد که امکان فیلم‌ برداری دو دوربینه را به صورت هم‌ زمان فراهم می سازد. به این ترتیب، گوشی از دو دوربین پشتی استفاده خواهد کرد که یکی از آنها چشم‌انداز کاملی از صحنه ثبت می‌کند و دیگری از نمای نزدیک تصاویر را می‌گیرد. بنابر این، کاربران قادر می باشند به صورت همزمان از دو زاویه دید به تصویر برداری بپردازند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X