در این طرح با هدف حمایت کاربران و مشتریان فروشگاه اینترنتی آی‌دیجی، امکان خرید اقساطی بدون بهره (کارمزد 0%) کالای دیجیتال و خانگی توسط آی‌دیجی فراهم شده است، شرایط خرید بدین شرح است که ۵۰٪ از مبلغ کالای مورد نظر را نقدا به عنوان پیش پرداخت و مابقی تا سقف ۶ماه اقساط بدون بهره (هرماه یک فقره چک طرح صیادی الزامی است) از سوی مشتری پرداخت میگردد‌.
نکات مهم:

ثبت سفارش تنها از طریق وبسایت رسمی آی‌دیجی به نشانی زیر میسر است:
www.iDiGi.ir
مدارک مورد نیاز: فرم قرارداد، چک و کارت شناسایی.
پس از پرداختِ مبلغ پیش پرداخت، ارسال فوری فرم قرارداد، چک ها و کارت شناسایی ، توسط اداره پست و یا تیپاکس به آدرس شرکت آی‌دیجی جهت تکمیل فرایند ثبت سفارش الزامی است.
تحویل کالا ۳۰روز کاری پس از تکمیل نهایی سفارش به طول می انجامد و ارسال به سراسر کشور رایگان است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری (۸ الی ۲۰) تماس بگیرید:
02191300000
02691300000

بله! تمامی محصولاتی که در وبسایت رسمی آی دیجی موجود باشند، قابل خرید قسطی (بدون بهره) تا سقف ۶ماه و تحت شرایط و ضوابط این طرح می باشند.

در نظر داشته باشید چنانچه محصولی را با مدت زمان بیشتر از ۶ماه جهت خرید اقساطی انتخاب نمایید، محاسبه گر اقساط، سفارش شما را به صورت عادی ضمن دریافت کارمزد 3% محسابه می نماید.

تمامیِ چک هایی که از مهر ماه ۱۳۹۶ به بعد صادر شده اند، به صورت یکپارچه درآمده و قابلیت استعلام حساب آنی از بانک مرکزی را دارند که《طرح صیادی》نامیده می‌شوند.

فقط چک های طرح صیادی پذیرفته میشود و در نظر داشته باشید چنانچه دسته چک شما بر اساس قوانین جدید وضع شده توسط بانک مرکزی و با رنگ بنفش صادر شده است، حتما در سامانه صیاد بانک مرکزی چک ها را در وجه شرکت آینه دیجیتال آینده اندیش به شما ره ثبت “37792” و شناسه ملی “14008627296” صادر نمایید.

یعنی صادرکننده چک فاقد هرگونه سابقه چک برگشتی بوده یا درصورت وجود سابقه، تمامی موارد رفع سوء اثر شده است و می‌تواند برای خرید خود را با آن دست چک اقدام کند.برای استعلام وضعیت چک خود میتوانید لینک استعلام وضعیت اعتبار چک صیادی متعلق به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران استفاده نمایید.

ثبت سفارش تنها از طریق سایت آی دیجی امکان پذیر است و هر کاربر می‌تواند از هر کالا حداکثر 2 عدد و تا سقف 70,000,000 تومان ثبت سفارش نماید.

پردازش و تحویل کالا های جشنواره 30 روز کاری پس از ثبت سفارش نهایی صورت می‌گیرد. ارسال تمامی مرسولات به صورت رایگان و از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود. پس از ارسال کالا از طرف آی دیجی،کد رهگیری مرسوله برای کاربر پیامک می‌شود که از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی قابل پیگیری است.

<< در نظر داشته باشید منظور از ثبت سفارش نهایی، پرداخت مبلغ پیش پرداخت و تحویل فرم قرارداد به همراه چک ها و مدارک مورد نیاز (تایید شده توسط کارشناسان ما) به آی دیجی می باشد. >>

سفارش فقط از طریق سایت آی دیجی امکانپذیر است. تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش کارشناسان آی دیجی برای چگونگی نحوه ارسال کالا و استعلام وضعیت چک، از طریق شماره همراه ثبت شده در هنگام خرید با شما ارتباط برقرار می کنند. برای تسریع در روند پیگیری سفارشات، شماره سفارش و حداقل شناسه صیادی یکی از چک هایتان را نزد خود داشته باشید.

پس از ثبت سفارش، منتظر تماس از طرف کارشناسان آی دیجی باشید، ضمن برقراری تماس استعلام های لازم در جهت وضعیت حساب و اصالت چک توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد و سپس در صورت تایید استعلام ها شما می توانید چک ها، فایل قرارداد، کارت شناسایی و سایر مدارک مورد نیاز خود را از طریق ارسال پستی به آدرس شرکت آی دیجی ارسال نمایید.

<< لازم به ذکر است که پس از رسیدن و تایید مدارک به این مرکز، ثبت سفارش شما نهایی تلقی شده و نهایتا ظرف مدت 30 روز کاری سفارشات تحویل داده خواهند شد. >>

ضمنا شما می توانید در هر کدام از مراحل فوق، از طریق مراجعه به صفحه کاربری خود در وب سایت رسمی آی دیجی و یا تماس با این شرکت از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

گروه های محصولی شامل طرح اقساط بدون بهره!

X