چگونه ویدیوهای اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

چگونه ویدیوهای اینستاگرام را ذخیره کنیم؟
ذخیره ویدیوهای اینستاگرام در اندروید:

Video Downloader for Instagram یک اپلیکیشن کاملا رایگان است که توانایی دانلود ویدیوهای اینستاگرام را دارد. البته با اینکه این برنامه رایگان است، اما باید با تبلیغات موجود در آن دست و پنجه نرم کنید!

برای دانلود ویدیوها ابتدا باید به ویدیو مورد نظر در اینستاگرام مراجعه و علامت سه نقطه بالای ویدیو را لمس کنید، سپس گزینه Copy link را انتخاب کنید. وارد اپلیکیشن Video Downloader for Instagram شوید و گزینه Paste را انتخاب کنید.

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام در iOS:

با توجه به محدودیت های امنیتی موجود در سیستم عامل iOS، دانلود ویدیوهای اینستاگرام به راحتی آنچه که در بخش مربوط به دسکتاپ است، نیست اما راه پیچیده ای نیز ندارد و کافیست که برنامه مربوط به این کار را پیدا کنید.

یکی از گزینه های موجود، اپلیکیشن Blaze: Browser & File Manager است. تنها کافیست URL پست مورد نظر را در اپلیکیشن اینستاگرام کپی کرده و در این اپلیکیشن، Paste کنید. سپس لینک دانلود را لمس و گزینه Export video To Camera Roll را انتخاب کنید. ویدئو به راحتی دانلود شده و در Camera Roll ذخیره می شود.

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام با کامپیوتر:

برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام از طریق دسکتاپ، وب سایت های متفاوتی وجود دارد که ابزار دانلود را ارائه می کنند اما بهترین و کاربردی ترین آنها، DreDown نام دارد.

برای دانلود ویدیوها ابتدا باید به اینستاگرام مراجعه کرده و ویدئو مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس آدرس URL که در بالای صفحه مرورگر موجود است را کپی کنید. به صفحه وب سایت DreDown مراجعه کنید و روی لینک اینستاگرام بالای صفحه کلیک کنید. در این مرحله باید آدرس URL کپی شده را در قسمت ایجاد متن، Paste کنید. دکمه DreDown را کلیک کرده و صبر کنید تا ویدیو توسط وبسایت آنالیز شده و دانلود شود.

از دیگر وب سایت هایی که کاربردی شبیه به DreDown دارند می توان به DownloadGram ،Download Instagram Videos و Gramblast اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X