ایران قدردان شماست؛

فراموش‌تان نمی کنیم

#با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم

جشنواره قدردانی پرستاران

جشنواره خرید بدون کارمزد

این روز ها دغدغه ی اصلی و اساسی مردم، دست و پنجه نرم کردن با کرونا ویروس است.
این مهم در حالی است که کادر درمانی برای حفظ سلامت ما در این شرایط حتی نمی توانند در کنار خانواده هایشان باشند و با ایثار فراوان، جان بر کف برای حمایت و حفاظت از امنیت و سلامت جامعه ، شبانه روز تا ریشه کن شدن این پدیده دست از تلاش و زحمت برنمی دارند.
همه ی ما در حال سپری کردن روزهای سختی هستیم؛ فراموش نمی کنیم که کادر درمانی و پزشکی ایران با تمام تلاش خود، دلسوزانه و صمیمانه به عنوان خط مقدم مبارزه با این ویروس همه گیر، در حال انجام فداکاری بزرگی برای حفظ سلامتِ ملت ایران است.
از همین رو به پاس قدردانی تمام زحمات این نیروی انسانی زحمت کش، آی دیجی به قدر توان خویش برای در خانه ماندن تلاش میکند.
محافظان سلامت این روزها طوفان به پا کردند، طوفانی از جنس عشق، مهربانی و وفاداری؛ آنها با کار خود به همه درس جدیدی از ایثار آموختند و حالا بیشتر از گذشته به کمک همه ی ما احتیاج دارند، میتونیم با خونه موندن و بیرون نرفتن، از حجم درد و رنجِ سختی‌ها و مشقت های این روزهای پرمشغله شون کم کرده و غبار خستگی رو از تن شون پاک کنیم.
در این شرایط سخت میتونیم با کارهایی هرچند کوچیک، حالِ دلِ همدیگه رو خوب کنیم؛ بیاین با در خانه ماندن، حال دل محافظان سلامت رو ، بهتر کنیم.
به پاس قدردانی از زحمات پزشکان و پرستاران که بصورت شبانه روزی در حال خدمت‌رسانی به هموطنان در سراسر کشور و حافظ سلامت ایرانِ عزیز می باشند؛ آی‌دیجی از حالا تا پایانِ کرونا، تمامی محصولات موجود در انبارهای خود را برای پرسنل کادر درمانی کشور با قیمت خرید و بدون اخذ کارمزدِ اقساط عرضه میکند.
مشمولان این طرح میتوانند مدارک شغلی مربوطه و مشخصات کالای مد نظر خود را به ایمیل ذیل ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان آی‌دیجی جهت ثبت سفارش خود باشند‌: info@idigi.ir

نحوه محاسبه تمام کالاهای موجود در فروشگاه

دسته بندی محصول
پیش پرداخت تعداد ماه اقساط کارمزد
گوشی موبایل،تبلت 30% 12 0%
لپ تاپ،دوربین،پرینتر،کنسول،کامپیوتر یکپارچه،ساعت هوشمند 40% 12 0%
خانه و آشپزخانه 50% 12 0%

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X