بلاگ

قصه کرونا و آی دیجی

میگن قصه زندگی همیشه غیر قابل پیش بینی هست و آدم ها تو شرایط سخت میتونن خودشون رو محک بزنند . زندگی هم گاهی مثل میدون جنگ میمونه که باید تو روزهای سخت کنار هم بود و هوای همو داشت .
این روز ها همه به دنبال این هستن که بتونن یه جوری بهم دیگه کمک کنند ویروسی که باعث شد تا اتحاد ما ایرانیا خیلی بیش تر از قبل باشه ، حالا دیگه با خیال راحت میشه گفت همه یک دل شدن برای شکست این اپیدمی.

 

کرونا:

ویروسی که از اولین روزهای ورود به ایران خیلی سر و صدا کرد ، صداش تو هر شهری پیچید و میشد زحمت کادر درمان رو درون هر قابی دید. همه زحمت کشان سلامت گفتند و مردمی باید رعایت میکردن تا همه با کمک هم زنجیره شیوع این ویروس رو قطع کنیم. اما تصمیم‌گیری و مدیریت بحرانِ کسب و کارها در مواجه با این گونه چالش ها اهمیت زیادی داره.

آی‌دیجی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تجارت الکترونیک، در این ماجرا با چالش های فراوانی رو به‌ رو شد که با اتخاذ تصمیمات و تدابیر مناسب، این چالش ها را با موفقیت پشت سر گذاشت.

 

اقدامات آی دیجی در مقابله با کرونا:

  • پاک سازی و ضدعفونی کردن مستمر مجموعه آی‌دیجی از زمان شروع اپیدمی.
  • تعطیلی واحد فروش حضوری جهت حفظ سلامت پرسنل و مشتریان گرامی.
  • فراهم کردن شرایط دورکاری برای اکثر کارمندان.
  • پرداخت کامل حقوق و مزایای کارکنان، در اسرع وقت.
  • عدم تعدیل نیرو و همچنین استخدام و افزودن نیرو در بخش های مورد نیاز سازمان.
  • راه اندازی کمپین فروش آنلاین محصولات تا ۲۴ درصد تخفیف ویژه و ارسال رایگان با هدف حمایت از کمپین #در_خانه_بمانیم.
  • ارسال سفارشات در اسرع وقت به مقاصد درون شهری و برون شهری.
  • ارسال بسته های سفارشی مشتریان همراه با پکیج های اهدایی حاوی ماسک،دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست به صورت رایگان.
  • ضدعفونی کردن تمام مرسولات پیش از ارسال و توزیع.

همچنین به پاس بزرگداشت و قدردانی زحمات پزشکان پرستاران و سایر کادر درمانی کشور، تدابیری سازماندهی شد تا این عزیزان کالاهای مورد نظر خود را با قیمت خرید و بدون پرداخت کارمزد اقساط از آی‌دیجی خریداری کنند تا جبران کوچکی باشد برای زحمات بسیار محافظان سلامت. (برای ورود به این بخش کلیک کنید.)
آی‌دیجی در مدت زمان کوتاهی با مدیریت بحران صحیح توانسته فروش خود را حفظ کرده و به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته به مشتریان خود خدمات ویژه ای را ارائه دهد ، این اقدامات در ایام نوروز ادامه پیدا کرده و تا پایان زنجیره قطع شیوع کرونا آی‌دیجی به رسالت خود ادامه خواهد داد.

کنار شما هستیم و خواهیم ماند ، ایرانِ من امروز نیاز به کمک و همدلی دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X