.

درباره شرکت

فروشگاه اینترنتی آی دیجی (آینه دیجیتال آینده اندیش) به عنوان اولین مرکز فروش اقساطی آنلاین در ایران است که در سال ۱۳۹۰ با هدف ایجاد بستری امن برای خرید اقساطی آسان و آنلاین در زمینه‌ی کالاهای دیجیتال اعم از موبایل، لپ تاپ، دوربین و کنسول بازی فعالیت خود را آغاز کرد و در این سال ها با ایده‌ های نوین خود توانسته است با به کارگیری زیرساخت های لازم جهت محقق ساختن اهداف خود، فروش اقساطی انواع کالا های دیجیتال برای عموم هموطنان عزیز در سراسر کشور را میسر سازد.
اصالت، کیفیت، قیمت مناسب و ضمانت معتبر، چهار اصل اساسی فعالیت این شرکت بوده که همواره مسیر پیشرفت این مجموعه را رقم زده‌‌ است.
همواره فروشگاه اینترنتی آی دیجی درتلاش بوده است تا با حمایت و رعایت کامل قوانین مشتری مداری جهت احترام به حقوق مصرف کنندگان مواردی از قبیل: ۱۰۱روز تضمین بازگشت وجه، ۱۸ ماه گارانتی تعویض کالا و ضمانت اصالت کالا را فراهم نماید و همواره در تلاش بوده است تا مطلوب ترین کیفیت و بهترین خدماتی که شایسته مشتریان آی دیجی می باشد را به آن ها ارائه دهد.
آی‌دیجی حالا پس از طی کردن مسیری سخت و ناهموار، توانسته است با کارآفرینی و ایجاد شغل مستقیم برای بیش از یک‌صد جوان پویا و با انگیزه، خانواده‌ای بزرگ تشکیل دهد و گامی محکم تر به سوی آینده بردارد و در خدمتگذاری هرچه بهتر به شما هموطنان گرانقدر پیش قدم باشد.
استقبال گرم و حمایت شما، انگیزه‌‌ای مضاعف و روحیه‌ای سرشار از انرژی مثبت را جهت ادامه‌ی این راه پر فراز و نشیب برای بنیان‌گذاران آی‌دیجی میسر ساخته و باعث شده است که با افتخار اعلام کنیم:
“ما در بازار امن کالای دیجیتال؛ خرید را آسان کرده‌ایم”

X