بزودی شاهد عرضه ی سامسونگ گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40) خواهیم بود؛

بزودی شاهد عرضه ی سامسونگ گلکسی ام ۴۰ (Galaxy M40) خواهیم بود؛

کمپانی کره ای سامسونگ، طی سال جاری چندین گوشی اقتصادی را معرفی کرده است؛ درواقع این شرکت امسال تصمیم گرفت تا از اسمارت فون های خانواده ی گلکسی M رونمایی بعمل آورد. قابل توجه است که اخیرا سامسونگ گوشی های گلکسی M10، گلکسی M20 و گلکسی M30 را رسما معرفی کرده است و حالا به گوشمان رسیده که باید شاهد رونمایی از گلکسی M40 هم باشیم!

شایان ذکر است که به تازگی گوشی سامسونگ Galaxy M40 تاییدیه وای فای را دریافت کرده و دارای شماره مدل سامسونگ SM-M405F می باشد. دستگاه مذکور از سیستم عامل پیش فرض اندروید پای برخوردار است و هم اکنون جزئیات بیشتری در رابطه با مشخصات آن در دست مطبوعات نیست؛ اما کماکان گزارش های اخیر، اشاراتی به عرضه گوشی Galaxy M40 نیز دارند.

همچنین جالب است بدانید که طبق گفته ی کارشناسان، این محصول در مقایسه با گلکسی M30، دارای مشخصات فنی پیشرفته تری است و طبیعتا با قیمت بیشتری روانه ی بازار می شود. البته همچنان حدس و گمان هایی هم از شباهات مشخصات این دو دستگاه به گوش می رسند!

در آخر باید متذکر شد که گوشی های گلکسی A30 و گلکسی A40 تفاوت های محسوسی با یکدیگر ندارند و درواقع تفاوت اصلی آنها در ابعاد صفحه نمایش و ظرفیت باتری است. پیش بینی می شود که بزودی اطلاعات و جزئیات بیشتری از این ذستگاه منتشر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X